Mozaika VetroVivo

Luksusowa mozaika

W tym serwisie można znaleźć różne propozycje na wykończenie wnętrz. Płytki ceramiczne, wielkoformatowe gresy, które w Polsce posiadają swoją "magiczną"nazwę spieki kwarcowe czy mozaiki. Ktoś może zadać pytanie co takiego luksusowego jest w prezentowanych mozaikach. Włoski producent VetroVivo nie tworzy swoich produktów masowo. Każda kolekcja jest tworzona wedle zamówienia klienta. Projektanci, designerzy czy też indywidualni klienci mają praktycznie nieograniczoną możliwość personalizacji oferowanych przez VetroVivo produktów. Producenta umożliwia wykorzystanie 53 kolorów bazowych, 9 kolorów określanych mianem "mineral" (efekt piasku), a dla bardzo wymagających mozaikę zdobioną 24 karatowym złotem. 

Mało?

Możliwość wkomponowania mozaiki w dowolny płaski obiekt bez względu czy będzie to inna płytka ceramiczna, tafla ze szkła, drewno, metal, kamień, marmur itd. Wszystkie powierzchnie, które można obrabiać na maszynie waterjet mogą posiadać wkomponowaną mozaikę. 

Panele.

Każda kompozycja wymyślona przez klienta może być stworzona przez VetroVivo na specjalnym aluminiowym panelu. Przyklejona, zafugowana i dostarczona do klienta. Dzięki temu klient ma możliwość bezpośredniego montażu panelu zaraz po jego dostarczeniu.

Projekty indywidualne.

Jeśli projektant chce uwolnić swoja fantazję może przesłać własny indywidualny projekt, który VetroVivo zrealizuje zgodnie z wytycznymi. Zamontowany na panelu, przygotowany do ułożenia w miejscu przeznaczenia, wkomponowany w inny materiał np. płytkę ceramiczną itp. Nie ma ograniczeń związanych z projektami indywidualnymi.

Pełna personalizacja.

Pełna personalizacja to wybór klienta jakie kolory ma posiadać mozaika, w jaki sposób mają być przygotowane wzory (luzem, na siatce według wzoru producenta lub własnego projektu) i jaką strukturę ma posiadać powierzchnia mozaiki (poler, mat, gładka, z wyżłobieniami).

Czy ktoś nadal ma wątpliwości odnośnie produktu VetroVivo? W naszej opinii jest to jedyny producent, który oferuje całą gamę usług, o których inni producenci mogą tylko marzyć. 

VetroVivo tworzy coś więcej niż tylko "kolorowe szkiełka", każdy produkt tworzą z myślą o kliencie, realizacji jego idei, pomysłu.

Luksusowe niczym ubranie szyte na miarę.

Komentarze

komentarz