cersaie-bologna-invito

Cersaie 2017

Cersaie 2017.

Międzynarodowe targi poświęcone ceramice, architekturze i wyposażeniu łazienki. Prawdopodobnie to najważniejsza impreza tego typu na świecie, która obywa się każdego roku pod koniec września w Bolonii. W tym roku wystawcy z całego świata zaprezentują swoje nowości w dniach 25-29 września. 

Nasi partnerzy też będą obecni.

Zacznijmy od SIL Ceramiche, który będzie się wystawiać w Pawilonie 25 Stanowisko B102. 

Już wiemy, że nowością będą wielkoformatowe płyty gresowe w Polsce nazywane spieki kwarcowe w wymiarze 120x260cm o grubości 6mm. Produkt miał już swój pokaz przedpremierowy. Dodatkowo do katalogu płytek ceramicznych trafią nowe kolekcje. Z przecieków wiadomo, że kolekcja Gordes zostanie "rozbudowana". 

Ceramiche Brennero Pawilon Pad. 36 Stoisko A30

Z zapowiedzi jakie dotarły do nas kilka miesięcy temu zapowiada się, że producent ma zaprezentować wielkie formaty. Mówi się o wymiarach 120x120cm, możliwe, że większe. Niestety więcej informacji nie ma, jest to jeden z tych producentów, który nowości pokazuje dopiero na targach i dość skrzętnie ogranicza jakiekolwiek plotki na temat swoich produktów.

Jesteśmy jednak przyzwyczajeni do tego, że zostanie pokazana jedna kolekcja, która będzie łamała schematy. Zawsze tak było i liczymy, że w tym roku też tak będzie.

Decorunion - Batik Xclusive Pawilon 14 Stoisko E26

Decorunion to nowa marka na polskim rynku. Producent obok klasycznych płytek ceramicznych posiada w ofercie wielkoformatowe gresy (spieki kwarcowe) ścienne i podłogowe

Kontakt podczas targów:

Oskar Jursza +48 799 773 241

Przed przybyciem proszę o wcześniejsze powiadomienie. 

Darmowe zaproszenia: http://www.oskarjursza.com/biletcersaie2017

Komentarze

komentarz

Od 1996 roku związany z włoskim rynkiem materiałów wykończeniowych. Prowadzi szkolenia, kursy i prezentacje produktów. Przez wielu nazywany „dostawcą luksusu” i „ekspertem od spieków kwarcowych”. Sam stara się tłumaczyć, że spieki kwarcowe to tak naprawdę wielkoformatowy gres. Na polski rynek dostarcza luksusowe materiały wykończeniowe. Twórca Oski Group Ltd