Poradnik Techniczny LightKer

Jest mi niezmiernie miło móc zaprezentować stworzony przeze mnie Poradnik Techniczny LightKer.

Stworzyłem go z myślą o wszystkich klientach, którzy mają wątpliwości techniczne związane z wielkoformatowymi płytami LightKer (tzw. Spieki kwarcowe).

W poradniku omawiam ważne kwestie techniczne związane z przenoszeniem płyt, wierceniem otworów, docinaniem czy też przygotowaniem podłoża. Poruszam też temat ogrzewania podłogowego i jakie czynności należy wykonać aby uniknąć komplikacji.

Starałem się udzielić informacji na temat mas klejowych jakie zaleca producent jak i środki do czyszczenia materiału zaraz po ułożeniu i w codziennym użytkowaniu.

Poradnik traktuję jako wstęp do pracy z produktem LightKer, rozumiem, że z czasem będą pojawiały się inne pytania, dlatego proszę o zadawanie ich drogą mailową, dzięki czemu poradnik będzie stale aktualizowany, a Państwo w razie wątpliwości monterów lub klienta będą mogli odesłać ich do poradnika.

W najbliższym czasie pojawi się wersja video przynajmniej części tego poradnika.

Przypominam, że wiele kwestii związanych wielkoformatowymi płytami gresowymi tzw. spiekami kwarcowymi są poruszane na moim kanale YouTube, między innymi jak ciąć płyty czy ekstremalny test w którym testuję płytę gdyby była ułożona na blacie w kuchni.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.oskarjursza.com

Komentarze

komentarz